17.08.2019, 18:00 часа; ст. "Берое", Стара Загора;
Главен съдия: Стефан Апостолов (Симитли)
Асистент-съдии: Димитър Русев (София), Петър Митрев (София)
Четвърти съдия: Владимир Вълков (Пловдив)
Дежурен делегат: Димитър Велинов (София)
Съдийски наблюдател: Костадин Гергинов (София)

1' - Начало на срещата "Зелените" започват първи от центъра.

3' - Тодор Неделев шутира от пряк свободен удар, но Перниш се намеси отлично и изби в корнер. Нищо опасно след изпълнението

5' - Добър пробив на василев завърши с центриране за Камбуров, който овладя, но не успя да стреля и извади за Минчев. Бандаловски получи и центрира, но неуспешно.

11' - Василев намери отлично педро пред накзателното поле. Португалецът пое и стреля, но топката срещна напречната греда.

14' - Василев центрира в пеналта, където Бандаловски стигна първи до топката и падна в наказателното поле след съприкосновение с Кардосо. Реферът обаче не отсъди дузпа.

16' - Жълт картон Генев е предупреден официално.

23' - Уадр на вутов от дистанция, но много неточно .

26' - Жълт картон Ничев е предупреден официално.

26' - След грешно отиграване гостите организираха бърза атака, при която Кардосо проби, навлезе в пеналта и центрира по земя. Там се получи сериозно разбъркване, но Перниш се намеси.

30' - Бриджидо стреля от около 20 м, но Аргилашки спаси.

35' - Жълт картон Виана получава картон.

37' - Василев центрира коварно, а топката падна точно под гредата. Аргилашки със сетни усилия успя да избие в корнер.

39' - Цветков стреля от дистанция, но много неточно.

45' - Продължителна многоходова атака за Берое, при която Камбуров намери Бридждио, а ударът му бе блокиран. В следващия момент Педро получи от Цветков и стреля от границата, но над вратата.

45' - Минута добавено време.

45+1' - Край на първата част Двата тима се разделят на почивка при нулево реми.

46' - Начало на втората част Двата тима подновяват играта. Без промени в съставите.

47' -Охене копна топката за Педро, който бе в пеналта. Португалецът стреля от въздуха, но Аргилашки успя да спаси .

48' - Сериозно разбъркване в наказателното поле на гостите. На два пъти удари на играчи в зелено бяха блокирани.

50' - Педро изведе Камбуров на стрелкова позиция, но стражът на гостите успя да избие в корнер.

51' - След изпълнението топката попадна в Педро, който стреля, топката рикошира и Аргилашки спаси.

52' - Дузпа за Берое и червен картон Ничев събори Минчев в пеналта, реферът отсъди дузпа и втори жълт картон за играча на Ботев.

53' - ГОООООООООООЛЛЛЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕЕЕ Мартин Камбуров бе безпощаден и прати топката в мрежата на "Ботев" - 1:0.

55' - Смяна за Ботев Вутов е заменен от Терзиев.

62' -Пробив на Алкан завърши с центрира, но Димитров изби .

64' - Жълт картон Ван Арнем е предупреден официално.

67' - Смяна за БотевТонев влиза на мястото на Марин .

69' - Две промени Йосипович влиза на мястото на Камбуров, а Перван заема мястото на Перван.

72' - Смяна за Берое Меледже влиза на мястото на Охене .

78' - Бандаловски намери Йосипович в пеналта. нападателят стреля без подготовка, но над вратата.

79' - Минчев центрира от корнер, а бандаловски засече с глава, но топката срещна страничния стълб.

81' - Василев проби и намери цветков, който стреля от ъгъла на пеналта, но топката мина на сантиметри и след рикошет излезе в корнер.

83' - ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Минчев центрира от пряк свободен удар, топката премина през куп от играчи и влезе в мрежата на "Ботев" за втори път в мача - 2:0.

88' - Смяна за Берое Конте дебютира за Берое, заменяйки Минчев.

90' -Три минути добавено време.

90+3' - Край на мача Берое победи Ботев с 2:0.

Берое 2:0 Ботев