12.12.2016, 17:30 часа; ст. "Христо Ботев", Благоевград;
Асистент-съдии: Мартин Венев (София), Румен Иванов (Смолян)
Допълнителни асистент-съдии: Ангел Ангелов (София), Вангел Вангелов (София)
Четвърти съдия: Тони Пандарски (Пловдив)
Дежурен делегат: Неделчо Михайлов (София)
Съдийски наблюдател: Костадин Гергинов (София)

1' - Начало на мача "Берое" започват първи с топката .

2' - Удар на Зехиров след продължителна атака, но топката премина на метър от гредата.

10' - Ъглов за домакините, след като топката бе избита след центриране на Тасев. Костов засече центрирането с глава, но бе неточен.

12' - Добра атака за "Берое" завърши с центриране на Цонев на втора греда, където Почански засече с крак, топката срещна гредата и бе избита от Костов в корнер. Разбъркване след центрирането и нов ъглов удар. Пенев центрира, но защитата на домакините се справи.

18' -Костов намери Благов на добра позиция, но Василев блокира удара в корнер. След центрирането топката попадна у Сандев, който стреля силно от близка дистанция, но Макенджиев направи страхотно спасяване.

23' - Жълт картон Попев е предупреден официално.

26' - Центриране на Цонев от корнер, но нарушение в атака на Василев.

28' - Жълт картон Пенев също е предупреден официално от Кабаков.

29' - Пробив на Младенов в пеналта, но намеса на Динков и корнер. Сандев стреля от дъгата след заучено положение, но много неточно .

31' - Жълт картон Сандев получава картон за нарушение срещу Мапуку. Пряк свободен удар за гостите.

33' - Удар на Зехиров, но топката излиза в корнер след рикошет в стената.

35' - Охене проби в пеналта и падна на тревата. Кабаков показа картон за симулация на ганаеца. Спорно положение .

38' - Центриране на "Пирин" от фаул, но нарушение в атака в наказателното поле.

39' - Бърза атака за "Берое" и центриране на втора греда на Василев. Там Цонев скочи, но не намери добре топката и тя излезе в аут.

42' - Продължителна атака за гостите, но два удара на Цонев бяха блокирани .

44' - ГОООООООООООООООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕ Мапуку овладя топката след пас на Охене, навлезе в пеналта и отбеляза с мощен удар в долния ъгъл.

45' - Край на полувремето .

46' - Начало на второто полувреме Смяна за домакините. Костадинов влиза на мястото на Благов.

47' - Центриране на Почански, топката бе избита и попадна у Като, който стреля, но твърде неточно.

50' - Жълт картон Почански е предупреден официално.

55' - Домакините осъществяват натиск, но "Берое" противодейства добре засега.

56' - Като размени двойно подаване с Цонев и се озова на добра позиция, но ударът му не намери рамките на вратата.

57' - Жълт картон Иво иванов получава картон за фаул.

59' - Пробив и центриране на Почански, но Костов улови без проблем.

63' - Гол за "Пирин" Младенов центрира от фаул, а Старокин засече топката с глава, а тя влезе в мрежата за 1:1.

64' - Макенджиев отрази силен удар и топката излезе в корнер. Нищо опасно.

66' - Смяна за "Берое" Кирилов заменя Цонев.

68' - Смяна за Берое А.Василев заменя Почански.

70' - Смяна за домакините Костов е заменен от Грозданов.

77' - Жълт картон Александър Василев също е предупреден официално.

80' - Смяна за Берое Последна промяна за гостите. Божилов заменя зехиров .

82' - Божилов намери Мапуку с дълъг пас, той стреля, но прекалено слабо.

84' - Смяна за домакините Попев е заменен от Траянов като последна смяна за "Пирин" .

90' - Три минути добавено време.

90+1' - Жълт картон Костадинов с картон за нарушение .

90+3' - Край на мача .

Пирин 1:1 Берое