Спартак
(Плевен)

Приятелски мач,
29.07.2016, 18:30 часа; ст. "Спортна база Берое", Стара Загора;

1' -Начало на срещата "Берое" започват първи с топката.

2' - Божилов намери с дълъг пас Пенев, който центрира. Като се опита да продължи за Милисавлевич, но топката излезе в аут.

3' - Вълов центрира от корнер, но нищо опасно пред Макенджиев .

5' - Почански центрира от фаул, но бранител чисти в корнер .

6' - Късо разиграване след корнера и нищо опасно пред Пантев.

6' -Жълт картон Цветелин Радев получава картон за груб фаул срещу Като .

8' - Александър Василев проби по лявото крило и нахлу в пеналта, но защитник успя да избие в корнер. Втори ъглов удар след изпълнението на първия, но нищо опасно.

9' - Пенев намери Почански с хубав пас по крилото. нападателят навлезе в наказателното поле, но Радев успя да се намеси и изчисти в пореден корнер. Без опасност след изпълнението.

12' - Като се опита да намери Почански с дълъг пас, но Пантев се намеси.

15' - Тихомир Тодоров центрира от фаул в пеналта на "Берое", но защитата се справи.

18' -Божилов намери Александър Василев на границата на наказателното поле. Крилото стреля, но бе твърде неточен.

19' - Удар от дистанция на Тодоров, но никакъв проблем за Макенджиев.

22' -Опасно центриране на Венци Василев, но Като и Александър Василев се разминаха с топката пред голлинията .

24' -Гол за "Спартак" Гостите повеждат в резултата, след като Макенджиев не успя да изчисти върната към него топка и Долапчиев се разписа на празна врата - 0:1.

26' - Срещата е прекъсната, за да се освежат двата отбора.

28' -Играта е подновена .

29' - Милисавлевич изведе добре Почански, но той бе в положение на засада.

32' -Продължителна атака за "Берое", при която Венци Василев центрира, а Пенев стреля към вратата, след като топката бе отбита. Ударът му обаче бе неточен.

33' - Поредица от груби нарушение в центъра на терена от страна и на двата отбора.

34' - Милисавлевич намери Като непокрит в пеналта, но японецът се подхлъзна в последния момент и не успя да шутира.

43' - Гол за "Берое" Натискът на домакините в последните минути даде резултат. Александър Василев изравнява резултата с хубав удар от границата на наказателното поле - 1:1.

45' - Пореден корнер за "Берое", но без опасност пред Пантев.

45+2' -Край на първото полувреме Съставите на "Берое" и "Спартак" се оттеглят на почивка при резултат 1:1 в контролната среща помежду си .

46' - Начало на второто полувреме Двата тима подновяват мача при резултат 1:1. Васил Панайотов заменя Почански.

47' - Опасна ситуация за гостите. Христов намери Мавродиев в наказателното поле и последния шутира по диагонала, но топката премина на сантиметри от гредата.

50' - Силен удар на Александър Василев от дистанция, но Пантев се намеси решително и изби. Венци Василев стреля впоследствие, но бе неточен.

52' - Като изведе отлично Панайотов зад гърба на отбраната, но Пантев излезе съобразително и успя да изпревари халфа. Последва центриране в наказателното поле на гостите, но до нова опасност не се стигна.

54' -Жълт картон Иванов от "Спартак" получава картон за груб фаул срещу Като.

55' - Центриране от фаул в пеналта на гостите, топката бе избита в краката на Венци Василев, но ударът мина над гредата.

55' - Гол за "Берое" "Берое" обръща развоя на срещата и повежда в резултата. неманя Милисавлевич се възползва от нарезбирателство в защитата на "Спартак" и намери непокрития Александър Василев в наказателното поле. Крилото намери опразнената мрежа без проблем и бележи за втори път в срещата.

57' - Смяна за "Берое" Емин Ахмед заменя Неманя Милисавлевич.

61' - Действията на терена се развиват изцяло в половината на гостите. "Беройци" създадоха няколко ситуации пред вратата на "Спартак", но не успяха да отправят удар към вратата на Пантев.

63' -Жълт картон Нервите на терена взеха връх и Стефан Христов получава картон след спречкване.

66' -Смени в "Берое" Педро, Хубчев, Динков, Дрянов, Чернаков и Колев заменят Иванов, В. Василев, А. Василев, Том, Миланов и Божилов.

71' - Дрянов намери Колев в предни позиции, който продължи за Чернаков. Юношата на "зелените" излезе на стрелкова позиция и стреля по диагонала, но Пантев се намеси.

73' - Отново атака Дрянов - Колев, но този път нападателят намери Пенев по лявото крило. Веско центрира в пеналта, но там защитата на гостите се справи.

74' - Жълт картон Васил Панайотов получава измислен жълт картон.

75' - Стефан Христов получава топката от фаул и стреля, но защитата на "Берое" не позволи опасност.

77' -Гол за "Берое" Станислав Дрянов получи топката след продължителна атака и центрира чудесно в наказателното поле на гостите, където Александър Колев засече с глава и прави резултата 3:1 .

80' -Жълт картон Играч на гостите получава картон за пореден груб фаул в краката на Кохей Като.

81' - Дрянов получи топката от Чернаков и стреля от дъгата, но бе неточен .

83' -Поредно спречкване на терена след много груб фаул от страна на гостите .

86' - Александър Димитров извади Кохей Като след поредното грубо влизане в краката му. "Берое" ще доиграе мача с човек по-малко.

90' - Страхотен пробив на Ахмед по дясното крило, но неуспешен извеждащ пас към Панайотов.

90+1' -Край на мача "Берое" победи "Спартак" (Плевен) в контрола с 3:1.

Берое 3:1 Спартак Пл