17.02.2018, 17:30 часа; ст. "Тича", Варна;
Главен съдия: Стефан Апостолов (Симитли)
Асистент-съдии: Иво Колев (София), Димитър Русев (София)
Допълнителни асистент-съдии: Станислав Ставров (Велико Търново), Георги Гинчев (Велико Търново)
Четвърти съдия: Георги Дойнов (Велико Търново)
Дежурен делегат: Николай Вълчев (Ловеч)
Съдийски наблюдател: Мартин Богдев (Бургас)

Здравейте беройци! Включваме се от Варна. Ще следим за вас първия двубой за "Берое" след зимната пауза като гост на "Черно море".

1' - Начало на срещата "Беройци" започват първи с топката.

3' - Пробив на Зехиров в пеналта завърши с прострелно центриране, но Хаджиев успя да изчисти в корнер. Нищо опасно след изпълнението.

5' - Гол за домакините Георги Илиев центрира от десния фланг в пеналта, където Радослав Василев засече топката от въздуха и успя да открие - 0:1 .

10' - Бърза атака за Берое завърши с центриране на Желев, но топката рикошира в бранител и излезе в корнер. Нищо опасно след изпълнението

11' - Жълт картон Матеус Леони получава картон за нарушение в половината на Берое.

14' - Охене предостави за Камбуров, който продължи с едно докосване за Педро. Португалецът стреля от границата на пеналта, но неточно.

19' - Педро получи топката на левия фланг и центрира за Камбуров. Нападателят отправи удар с глава, но топката не намери целта.

26' - ГОООООООООЛЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕ След натиск в последните минути и няколко опасни центрирания Педро овладя топката на дъгата на пеналта и прати кълбото в долния десен ъгъл на Макенджиев с премерен удар - 1:1.

35' - Опасен удар на Зехиров от пряк свободен удар премина на сантиметри от гредата.

35' -Жълт картон Официално предупреждение за Камен Хаджиев. Пряк свободен удар за домакините на опасна позиция.

36' - Георги Илиев стреля от прекия свободен удар, но над вратата.

38' - ГОООООООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕЕЕЕ Педро Еуженио бележи втория си гол в мача. Леони центрира прострелно от ляво, топката бе избита, но попадна в португалеца, който бе сам в пеналта. Силният му удар влетя в мрежата на домакините - 1:2 за Берое .

44' - НОВ ГОООООООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Отново Педро е в прегръдките на своите съотборници след бърза атака. Цонев изведе Камбуров зад отбраната, а той пусна перфектен пас за Педро, който засече центрирането от близо и реализира своя хет трик до този момент - 1:3

45' - Една минута добавено време.

45+1' - Край на първото полувремеДвата тима се оттеглят на почивка при резултат 1:3 след три гола на Педро за Берое .

46' - Начало на второто полувреме Двата тима подновяват играта. Аристоте Ндонгала заменя Кононго в състава на домакините.

48' - Удар на Зехиров от дистанция, топката се отклони от Иван Иванов, но Перниш улови.

49' - Педро центрира след корнер на втора греда, а там Хаджиев засече с глава, но не затрудни Макенджиев.

52' - Зехиров центрира от десния фланг, топката рикошира и попадна в Огнянов, който не успя да отправи силен удар от близка дистанция и не затрудни Перниш. .

54' - Райнов открадна топката и изведе перфектно Камбуров. Нападателя центрира в пеналта, където Педро засече с глава, но Макенджиев успя да избие в корнер.

55' - Педро предостави за Иванов, който бе в пеналта на домакините, но ударът на защитника не затрудни стража на Черно море.

56' - Играта е спряна заради дим на терена от сектора на домакините.

58' - Смяна за домакините Зехиров е заменен от Томбак.

60' - Жълт картон Петър Витанов получава картон.

68' - Натиск на домакините в последните минути, но нищо опасно пред Перниш, освен няколко центрирания .

70' - Жълт картон Фенуш получава картон .

72' - Центриране в пеналта на Илиев от фаул, но защитата се справи. В следващата ситуация Енчев стреля от дистанция, но неточно .

74' - Огнянов бе изпуснат зад отбраната, но Перниш се намеси страхотно в наказателното поле.

75' - Жълт картон Бандаловски е предупреден официално.

78' - Цонев изведе Педро, който стреля от границата на пеналта в движение, но Макенджиев улови .

79' - Смяна за Берое Желев е заменен от Рубен Бригидо, който ще дебютира за Берое в официален мач.

80' -Смяна за домакините Витанов е заменен от Мартин Минчев като последна промяна за Илиан Илиев .

82' - Удар на Георги Илиев от дистанция, но неточно.

84' - Смяна за Берое Адамович заменя Цонев .

87' - Томбак центрира в пеналта, където Огнянов засече с глава, но прати топката над вратата.

89' - Камбуров размени пасове с Бригидо и последния стреля, но в ръцете на вратаря.

89' - Последна смяна за Берое Педро е заменен от Динков.

90' - ГООООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕЕЕ Камбуров получи перфектен пас в пеналта и прати топката в мрежата с елегантен удар за 1:4. 197-мо попадения за Камбуров в елита!

90' - Пет минути добавено време .

90+2' - Удар на Василев от дистанция, но топката премина на метър от гредата.

90+5' - Край на мача! Берое разгроми Черно море във Варна с 4:1 след три гола на Педро и едно попадение на Камбуров .

Черно море 1:4 Берое