Берое
(Стара Загора)

Първа лига, XVI кръг
18.11.2017, 13:00 часа; ст. "Христо Ботев", Благоевград;

1' - Начало на срещата "Берое" започват първи с топката .

1' - Ъглов удар за берое, но защитата на Пирин се справи .

5' - Нов корнер за Берое, но отново избита топка от бранител.

6' - Натиск за Берое в първите минути, но все още няма сериозна опасност пред вратата на домакините.

8' -Педро намери Карачанаков на десния фланг, той навлезе в пеналта и шутира, но не намери рамките на вратата .

10' - Благов намери Суда в наказателното поле, той се опита да стреля, но ударът му бе блокиран.

12' -Карачанаков центрира за Камбуров в наказателното поле, нападателят стреля, но топката излезе в корнер след рикошет. Макенджиев боксира след корнера, а Педро шутира от дъгата, но Сандев изби.

20' - Карачанаков проби в пеналта и предостави за Камбуров, но той се засуети и топката му бе отнета .

21' - Педро бе намерен с дълъг пас от Леони и центрира за камбуров, но Макенджиев успя да изпревари нападателя.

24' - Много опасен удар на Костов от дистанция, но топката мина на сантиметри от горната греда.

32' - Жълт картон Хендерсън е предупреден официално за фаул срещу Желев.

33' - Много опасна атака за Берое, при която Карачанаков бе изведен в пеналта и центрира остро, но Попев изпревари Адамович и изчисти в корнер. Нищо опасно след изпълнението.

34' - Центриране на Педро от фаул бе засечено триково от Охене, но топката се удари в гредата и бе избита. Последва центриране, а Райнов засече с глава, но ударът му излезе в аут.

41' - Жълт картон Милен Желев получава картон за нарушение.

43' - Продължителна атака за Берое завърши с центриране в пеналта от Карачанаков. там топката бе избита и попадна в Адамович, който стреля от въздуха, но Макенджиев улови.

44' - Жълт картон Райнов също е предупреден официално.

45' - Жълт картон Аймен Суда също получава картон .

45' - Една минута добавено време.

46' - Край на първата част Двата тима се оттеглят на почвка при нулево равенство.

46' - Начало на второто полувреме Двата тима подновяват играта. Без промени в съставите.

47' - Адамович изведе Педро в пеналта. Португалецът залъга бранител и стреля, но Макенджиев успя да избие.

57' - Берое владее повече топката в началните минути на втората част, а домакините предпочитат контраатаката .

59' - Топката бе центрирана в пеналта на Берое от корнер, където Охене изби, но кълбото попадна у Ничев. Той стреля опасно, но Перниш се намеси страхотно.

62' - Костов предостави за Костадинов, който стреля от около 20 м, но не намери рамките на вратата.

64' - Жълт картон Адамович получава картон.

65' - Смяна за Пирин Благов е заменен от Кирилов.

68' - Костов получи пас от Кирилов в пеналта и стреля, но Перниш улови.

69' - Смяна за Берое Цонев замени Адамович.

72' - Иванов намери Карачанаков с дълъг пас, той навлезе в пеналта и стреля, но над вратата .

77' - Жълт картон Камен Хаджиев получава картон.

80' - Смяна за Берое Желев е заменен от Негрут.

81' - Смяна за Пирин Кирилов се контузи и е заменен от Любомир Цолев.

82' - Жълт картон Иван Иванов и Карлос Охене получават картони.

83' - Сериозна опасност за Берое. Охене проби в половината на Пирин и предостави за Негрут, който продължи за Камбуров. Последния засече топката в движение, но тя мина на сантиметри от гредата.

85' - ГООООООООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕ След центриране от корнер топката попадна в Камбуров, който се разписа с хубав удар и Берое излиза напред в резултата.

87' - Смяна за Берое Карачанаков е заменен от Виданов .

90' - Три минути добавено време.

90+3' - Край на мача Берое победи в Благоевград с 0:1 след гол на Камбуров .

Пирин 0:1 Берое