17.02.2017, 17:30 часа; ст. "Лудогорец Арена", Разград;
Асистент-съдии: Веселин Мишев (София), Георги Тодоров (София)
Допълнителни асистент-съдии: Георги Давидов (Велико Търново), Георги Гинчев (Велико Търново)
Четвърти съдия: Милен Арабаджиев (Велико Търново)
Дежурен делегат: Николай Вълчев (Ловеч)
Съдийски наблюдател: Ичко Лозев (Велико Търново)

1' - Начало на срещата .

3' - ГОООООООООЛЛЛЛ ЗА "БЕРОЕЕЕЕ" Мапуку овладя топката в центъра и изведе Антон Карачанаков, който се освободи от защитник и останал сам срещу Луков успя да го преодолее и да прати топката в мрежата за 1:0.

8' - Центриране в пеналта на "Берое" след фаул, получи се разбъркване, но Иво Иванов се намеси и изчисти.

10' - Ново опасно центриране в наказателното поле на "Берое", но Перниш боксира, а след това Георгиев изчисти.

12' -Мойеци проби и стреля от границата на пеналта, но Перниш бе заел добра позиция и улови.

20' - Карагерен центрира в наказателното поле, там се получи разбъркване, но Иванов върна с глава на Перниш, който улови без проблем .

22' - Добра многоходова атака за "Берое", при която Охене даде последния пас за Делич в наказателното поле, но в последния момент защитник го изправеари и изчисти в корнер. Нищо опасно след изпълнението.

30' -Без сериозни опасности пред двете врати в последните минути .

31' - Жълт картон Венцислав Василев е предупреден официално за нарушение.

32' - Центриране на Карагерен от фаул, но топката излезе в аут.

35' - Карачансков центрира остро от фаул в пеналта, там Луков боксира, но не успя да изчисти, получи се разбъркване и в крайна сметка бранител изчисти в корнер.

36' - Делич и Карачанаков разиграха късо след ъгловия удар, а последния проби в наказателното поле, финтира бранител и стреля, но бе неточен.

40' - Ненов стреля от пряк свободен удар, разположен на около 26 м от вратата, но Перниш бе заел добра позиция и улови.

43' - Като отне топката и намери Мапуку, който финтира и стреля, но ударът му рикошира и топката излезе в корнер. Нищо опасно обаче след изпълнението.

45' - Жълт картон Димов от домакините получи картон за фаул срещу Като.

45' - Карачансков стреля от прекия свободен удар, но бе неточен.

45+1' - Край на полувремето Двата тима се оттеглят на почивка при резултат 0:1 за "Берое".

46' - Начало на второто полувреме Двата тима подновяват борбата на терена. Една смяна в състав на домакините - Будинов влиза на мястото на Мойеци.

46' - Ненов получи пас в пеналта, но бе изпреварен от Иванов, който изчисти в корнер. Нищо опасно обаче след изпълнението.

48' - Пенев стреля от дистанция, но бе неточен.

50' - Карачанаков стреля от пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри от гредата.

52' - Мапуку намери Карачанаков на крилото, той напредна и навлезе в пеналта. Крилото центрира елеггантно, но бранител изчисти в корнер. Нищо опасно след изпълнението.

54' - Смяна за домакините Костадинов заменя Ненов.

57' - Червен картон Мапуку проби и бе фаулиран от последния в защитата на "Дунав" Михаил Милчев, който получи директен червен картон от Попов.

59' - ГОООООООЛЛЛЛ ЗА "БЕРОЕЕЕЕЕЕ" Карачанаков изпълни перфектно прекия свободен удар и удвои преднината на "Берое" - 0:2 .

60' - ГООООООООООООЛЛЛЛ ЗА "БЕРОЕ" Феноменални минути за "Берое". Мапуку бе изведен зад гръба на отбраната от Охене и елегантно пусна топката покрай Луков за 0:3.

60' - Смяна за домакините Аясс е заменен от Марем.

68' - Смяна за "Берое" Делич е заменен от Цонев .

69' - Мапуку изведе Охене зад отбраната, а ганаецът стреля от малък ъгъл, но Луков изби в корнер. Нищо опасно след него .

73' - Цонев центрира от фаул в пеналта, Охене се размина, но Василев игра с глава. Топката обаче се удари в гредата.

76' - Смяна за "Берое" Салмикиви дебютира в официален мач за "зелените" и заменя Охене.

78' - Васил Шопов получи топката на границата на пеналта и стреля, но бе неточен .

79' - ГОООООООООООООЛЛЛЛЛ ЗА "БЕРОЕЕЕЕЕЕЕЕЕ" Мапуку изведе Салмикиви зад отбраната. Финландецът финтира стража на домакините и също отбеляза своя дебютен официален гол - 0:4.

82' - Смяна за "Берое" Денис Станчев дебютира в официален мач за тима, след като замени Карачанаков.

90' - Една минута добавено време .

90+1' - Цонев стреля от фаул, но над вратата .

90+1' - Край на мача "Берое" разби "Дунав" с 4:0.

Дунав 0:4 Берое