21.04.2017, 17:30 часа; ст. "Лазур", Бургас;
Асистент-съдии: Мартин Ангелов (София), Георги Георгиев (Самоков)
Допълнителни асистент-съдии: Георги Кабаков (Пловдив), Мустафа Шефкет (Кърджали)
Четвърти съдия: Мартин Маргаритов (Пловдив)
Дежурен делегат: Никола Джугански (София)
Съдийски наблюдател: Светослав Славов (Варна)

Здравейте беройци! Ще следим за вас на живо срещата между "Нефтохимик" и "Берое".

1' - Начало на срещата "Беройци" започват първи с топката.

2' - Пас на Венцислав Христов в пеналта към Галин Иванов, но Перниш успя да улови.

6' - Огнянов изведе Христов на чиста позиция в пеналта. Нападателят стреля по диагонала, но Перниш успя да избие в корнер. Нищо опасно след неговото изпълнение.

8' - Опасно центриране на Кирилов от фаул, но защитата на домакините успя да се справи.

9' - Пробив на Мапуку завърши с центриране, но Георгиев улови.

18' - Страхотен шанс за "Берое" Пенев намери Мапуку в пеналта, който свали за Делич. Хърватинът стреля, но Георгиев успя да спаси.

21' -Удар на Галин Иванов от пряк свободен удар, заложен на 35 м от вратата, но Перниш не бе затруднен и улови .

24' - Добра атака за "Берое", при която Мапуку бе изведен от Охене. Конгоанецът центрира в пеналта, където Кирилов пробва атрактивен удар, но не намери добре топката.

28' -Жълт картон Динков получава картон за реплика.

30' -Жълт картон Йорданов от домакините получава картон за нарушение .

44' -Огнянов намери Христов в пеналта, който стреля добре с глава, но Перниш улови .

45' -Една минута добавено време .

45+1' -Бърза атака за домакините завърши с удар на Галин Иванов от границата на пеналта, но Перниш отново улови. Край на първото полувреме.

46' -Начало на второто полувреме Двата тима подновяват борбата на терена. Без промени в двата състава.

49' - Центриране на Мапуку в пеналта. Кирилов остана под топката, но тя все пак е рикоширала в играч на домакините и има корнер за "Берое". Две центрирания след това, но нищо опасно.

51' - Смяна за домакинитеХристов е заменен от Костадин Хазуров.

59' - Йорданов стреля от дистанция, но твърде неточно.

61' - Смяна за "Берое" Кирилов е заменен от Атанас Зехиров.

66' -Зехиров стреля от пряк свободен удар, но топката рикошира в стената и Георгиев улови .

68' - Смяна за домакините Пехливанов е заменен от Любомир Божинов.

75' -Охене и Мапуку пробваха двойно подаване, но Георгиев успя да изпревари нападателя в пеналта и улови.

76' - Опасна ситуация за домакините, при която Огнянов изведе Галин Иванов и той центрира остро в пеналта. Там обаче всички се разминаха с топката и тя излезе в аут.

79' -Смяна за "Берое" Охене е заменен от Почански .

82' - П Мапуку намери много добре Зехиров, който центрира остро в пеналта. Там Почански засече, но топката рикошира и излезе в корнер. Нищо опасно обаче след изпълнението

86' - Смяна за домакините Живко Петков заменя Мариян Огнянов като последна промяна.

87' - Божинов стреля от пряк свободен удар, заложен на дъгата, но бе неточен .

88' - Последна смяна и за "Берое" Салмикиви заменя Мапуку.

90' -Две минути добавено време .

90+1' - Разгираване след корнер за Берое, но центрирането на Зехиров излезе в аут .

90+2' - Край на мача Нефтохимик и Берое завършиха 0:0 в мача помежду си.

Нефтохимик 0:0 Берое