26.08.2016, 21:15 часа; ст. "Берое", Стара Загора;
Асистент-съдии: Георги Славов (Плевен), Борислав Колев (София)
Допълнителни асистент-съдии: Тихомир Алексов (София), Вангел Вангелов (София)
Четвърти съдия: Петър Джугански (София)
Дежурен делегат: Иво Марков (Видин)
Съдийски наблюдател: Евгени Геров (София)

Здравейте беройци! Второ домакинство за сезона, този път срещу "Пирин". Ще го следим за вас с всичко преди, по време и след мача.

Двата състава излизат на терена, като "беройци" са със зелени фланелки, бели гащета и бели гети, а гостите от "Пирин" изцяло в червен спортен екип.

1' - начало на двубоя. "Берое" с първо притежание на топката.

1' - Георги Божилов центрира безцелно в наказателното поле, тъй като липсва играч на домакините, който да играе топката.

5' - Веселин Пенев центрира отляво в наказателното поле, но там топката прехвърля всички играчи в пеналта и попада в намиращия се на отсрещния фланг Венцислав Василев, който връща кълбото. Георги Божилов нанася окончателния удар от границата на наказателното поле, но е крайно неточен.

11' - Педро Маркеш центрира от пряк свободен удар в малкото наказателно поле, но Красимир Костов е над всички, за да боксира топката.

22' - Веселин Пенев е изведен по левия фланг и прави опит да центрира в наказателното поле, но бранител на гостите избива в ъглов удар.

23' - Александър Василев стреля от 25 метра, но стражът Красимир Костов улавя без проблеми.

25' - Неманя Милисавлевич изпълнява пряк свободен удар, но стреля директно в стената от играчи.

32' - Димитър Благов стреля от дъгата на наказателното поле, но Благой Макенджиев отразява успешно в ъглов удар.

34' - Педро Маркеш нахлува отдясно в наказателното поле, като навързва двама защитници на гостите след себе си, с което освобождава място за в близост намиращите се Александър Колев и Александър Василев, а последният получава кълбото и стреля към целта, но ударът е блокиран.

38' - Неманя Милисавлевич центрира от корнер, но отбраната на "Пирин" се справя и изчиства топката.

45' - една минута добавено време към първото полувреме.

45' + 1' - Георги Божилов получава центрирана от ъглов удар в наказателното поле топка и стреля към целта, но е неточен.

45' + 1' - край на първото полувреме. "Берое" - "Пирин" 0:0.

46' - начало на второто полувреме. Една смяна в тима на "Пирин" - Орлин Старокин заменя Кристиян Кощръна.

47' - ГОООООООООООЛ ЗА "БЕРОЕ"! Добра атака на "Берое" завършва с разбъркване в наказателното поле на гостите, от което се възползва Кохей Като, който е най-съобразителен и технично вкарва топката в мрежата на Красимир Костов за 1:0.

Вижте голът на Като:

56' - първа промяна в състава на "Берое". Георги Божилов отстъпва мястото си на Евертон Джилио-Том.

60' - Александър Колев и Кохей Като са в борба за центрирана в наказателното поле топка, като японецът пострада в ситуацията, бивайки ударен по главата от играч на гостите.

65' - жълт картон за Антон Костадинов ("Пирин") за нарушение.

68' - втора смяна в тима на "Берое". Атанас Зехиров влиза на мястото на Венцислав Василев.

69' - смяна в тима на "Пирин". Станислав Костов отстъпва мястото си на Даниел Младенов.

71' - Евертон Джилио-Том стреля от границата на наказателното поле, но е крайно неточен.

78' - последни смени в двата отбора. За "Берое" Педро Маркеш отстъпва мятото си на Ерик Почански, а при гостите Венцислав Бенгюзов заменя Стилиян Николов.

86' - жълт картон за Тодор Траянов ("Пирин") за груб фаул срещу Кохей Като.

90' - три минути добавено време към редовните 90.

90' + 1' - Тони Тасев центрира в малкото наказателно поле на "Берое", но там всички е Благой Макенджиев, който улавя.

90' + 3' - край на мача. "Берое" - "Пирин" 1:0 (1:0 Кохей Като 47').

Приятна вечер от екипа на beroe.bg Останете с нас за отзиви от двубоя.

Берое 1:0 Пирин