03.12.2019, 14:30 часа; ст. "Берое", Стара Загора;
Асистент-съдии: Светослав Стойчев (Шумен), Теодор Петров (Силистра)
Четвърти съдия: Димитър Желязков (Силистра)
Дежурен делегат: Милен Христов (Шумен)
Съдийски наблюдател: Милко Николов (София)

1' - Начало на срещата "Зелените" започват първи с топката.

6' - ГОЛ ЗА ЦСКА 1948 Гостите успяха да излязат напред в резултата. Александров изведе Шопов зад гърба на отбраната и халфа успя да прати топката в мрежата - 0:1.

7' - ГООООООООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕЕ Желев проби по фланга, навлезе в наказателното поле и намери Педро на втора греда. Португалецът прати топката в мрежата с удар от въздуха - 1:1.

10' - Брилянтно изпълнение на Иван Минчев от около 30 м. Топката обаче срещна напречната греда.

12' - Бриджидо предостави за Ненов, който стреля от наказателното поле, но над вратата.

18' - Василев проби по крилото и центрира за Ненов, но Наумов улови удара с глава на играча в зелено.

25' - Гущеров засече от въздуха центрирана топка, но Перниш улови .

36' - ГОЛ за ЦСКА 1948 Денислав Александров получи топката в наказателното поле след разбъркване, финтира бранител и успя да прати топката в мрежата - 1:2.

42' - ГОЛ за гостите Александров бе изведен зад гърба на отбраната и не сбърка сам срещу Перниш - 1:3.

44' - Жълт картон Минчев получава картон.

45' - Една минута добавено време.

45+1' - ГОООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕ "Берое" се връща в мача. След изпълнение на корнер топката поапдна в Педро. Той центрира в малкия пеналт, където Алкан без проблем прати топката в мрежата след удар с глава - 2:3.

45+2' - Край на първата част Двата тима се оттеглят на почивка.

46' - Начало на второто полувреме Двата тима подновяват играта. Без промени в съставите.

53' - Педро получи пред наказателното поле и стреля силно по диагонала, но Наумов изби в корнер.

55' - Жълт картон Орачев получава картон.

60' -ГОЛ за ЦСКА 1948 Васил Шопов отново дава два гола преднина за гостите. Александров получи зад гърба на отбраната и върна за Шопов, който от близка дистанция покачи на 2:4.

65' - Александров успя да отнеме, да се приближи до вратата и стреля, но Перниш спаси.

65' - Смяна за Берое Ненов е заменен от Камбуров.

69' - Смяна за Берое Меледже заменя Алкан.

70' - Жълт картон Конте получава картон.

72' - Бриджидо получи на фланга и центрира остро, но топката попадна в ръцете на Наумов след рикошет.

74' - Попадение на Камбуров бе отменено. Педро получи на фланга и центрира в наказателното поле, където Камбуров прати топката в мрежата, но реферът отсъди нарушение в атака.

75' - Жълт картон Камбуров получи картон.

76' - ГОООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕ Берое отново е в играта. Минчев центрира чудесно от левия фланг, а Конте прати топката в мрежата след удар с глава - 3:4.

78' - Страхотен удар на Василев от дистанция, но Наумов изби с мъка в корнер.

80' - Смяна за гостите Иванов е сменен от Тютюков.

83' - Удар на Камбуров рикошира и топката излезе в корнер.

84' - Смяна за Берое Генев заменя Бриджидо.

88' - Жълт картон Христов получава картон.

90' - Четири минути добавено време.

90+3' - Конте предостави за Генев, който стреля с глава, но Наумов се намеси, топката срещна гредата и вратарят я улови..

90+4' - край на мача Берое отпадна от турнира за Купата на България след загуба с 3:4 от ЦСКА 1948.

Берое 3:4 ЦСКА 1948