26.07.2015, 21:00 часа; ст. "Локомотив", Пловдив;
Главен съдия: Станислав Ставров (Велико Търново)
Асистент-съдии: Георги Дойнов (Велико Търново), Милен Арабаджиев (Велико Търново)
Допълнителни асистент-съдии: Георги Давидов (Велико Търново), Петър Доровски (София)
Четвърти съдия: Мартин Ангелов (София)
Дежурен делегат: Марин Раковски (София)
Съдийски наблюдател: Евгени Геров (София)

Здравейте беройци! Включваме се от стадиона в парк "Лаута" в Пловдив, за да проследим за вас мача между "Локомотив" и "Берое".

1' -Начало на срещата "Зелените" започват първи от центъра.

4' - Първа опасност пред една от двете врати. Боне проби през защитата на гостите и стреля, но Макенджиев изби топката. Тя попадна у Камбуров, който опита да намери Карагерен, но защитата на "Берое" се справи.

10' - Пенев бе намерен по лявото крило с дълъг пас и центрира в наказателното поле, но отбраната на домакините изчисти .

12' - След двоен пас между Зехиров и Божилов бе извършено нарушение срещу крайния бранител на "Берое". Съдията отсъди пряк свободен удар.

13' - Делев центрира, но защитата в черно-бяло се справи.

17' - ГООООООООООООООООООООООООООООЛ Джоман открива резултата в Пловдив. Делев и Зехиров размениха подавания и бранителят навлезе в наказателното поле, където центрира по земя и Джоман реализира със силен шут.

19' - Пробив на Джоман през центъра на отбраната и пас към Пенев, който центрира, но топката излезе в аут.

20' - Страхотен пас на Петков намери Милисавлевич, който на.предна и стреля силно от границата на наказателното поле, но топката премина на сантиметри от гредата

22' - Ласиман намери Карагерен, който стреля от ъгъла на наказателното поле, но топката премина над вратата.

23' - Жълт картон Стивън Петков получи официално предупреждение за груб фаул.

25' - Петков намери Зехиров по десния фланг, който премина през Стамов и навлезе в наказателното поле. Там Тунчев изби топката, но реферът посочи удар от вратата .

28' - Крумов центрира в наказателното поле на "Берое", където топката е засечена с глава от Карагерен, но ударът му бе неточен.

29' - Удар на Джоман от далечна дистанция, но неточно.

31' - Дузпа за "Локомотив" Боне центрира в наказателното поле, където топката срещна ръката на Василев.

32' - Гол за "Локомотив" Мартин Камбуров е точен от бялата точка.

34' - Центриране на Стамов, но Макенджиев лови .

35' - Камбуров стреля от пряк свободен удар, но топката срещна стената.

36' - Удар на Карагерен от дъгата, но над вратата.

36' - Елиаш извежда Петков в предни позиции. Нападателят премина през Тунчев, но падна на тревата.

37' - Добра атака за "Берое". Петков намери Делев, който продължи за Зехиров. Той навлезе в наказателното поле и стреля, но Скорчев улови .

42' - Дълга топка за Божилов в наказателното поле, но Стамов успя да изчисти в ъглов удар. След изпълнението нямаше опасност пред Скорчев.

45' - Удар на Кики от дистанция, но неточно .

45' - Две минути добавено време на първата част.

45+2' - Край на първото полувреме Двата отбора се оттеглят на почивка при резултат 1:1.

46' - Начало на второто полувреме Двата отбора подновяват битката при резултат 1:1. Няма промени в съставите.

46' - Крумов центрира от фаул, но защитата на "Берое" се справи.

48' - Елиаш намира Делев пред наказателното поле, той пробва пас към Милисавлевич, който се включи, но бранител на домакините го изпревари .

49' - Смяна в "Берое" Жуниор Мапуку влиза на мястото на Стивън Петков .

50' - Силен шут на Делев от пряк свободен удар, но топката премина на сантиметри от гредата на Скорчев.

53' - Смяна в състава на домакините Николай Димитров влиза на мястото на Кирил Котев.

53' - Удар на Боне от дистанция, но неточно.

55' - Мапуку центрира в наказателното поле на "Локомотив", където Божилов свали топката за Джоман. Той стреля от дъгата на пеналта, но бе неточен.

59' - Смяна в състава на "Берое" Василев напуска принудително, а на негово място влиза Владимир Зафиров .

60' - Милисавлевич центрира от пряк свободен удар, но топката излиза в аут.

Гласувайте за бероеца, който най-много ви допада в мача, за да спечели той приза за най-добър в срещата в анкетата на gong.bg.

63' - Жълт картон Игор Джоман получава жълт картон за груб фаул.

64' - Бърза атака за "Берое", при която Делев намира Зехиров на скорост. Той центрира остро, но нямаше кой да засече топката.

66' - Последна смяна за "Берое" Георги Андонов влиза на мястото на Георги Божилов .

67' - Жълт картон Жуниор Мапуку получава жълт картон за игра с ръка.

68' - Смяна за домакините Димо Бакалов влиза на мястото на Дани Кики .

74' - В последните минути "зелените" владеят топката, но не могат да пробият домакините, които играят с 9 души отзад .

75' - Бърза контраатака за "Локомотив". Камбуров намери Карагерен, който стреля, Макенджиев изби, а топката попадна в Боне, който прати кълбото над вратата от непосредствена близост.

76' - Последна смяна за домакините Крум Стоянов заменя Бирсент Карагерен.

77' - ГООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ за БЕРОЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Бърза контра за "Берое", при която Андонов изведе Мапуку зад отбраната на "Локомотив", а нападателят преодоля Скорчев и прати топката в мрежата за 1:2 .

82' - Делев стреля от дистанция, но Скорчев улови.

84' - Добра атака за "Берое", но Джоман и Делев не се разбраха в последния момент.

85' - Бакалов центрира, но Макенджиев улови.

86' - Андонов изведе Мапуку на стрелкова позиция, но ударът на конгоанеца премина над вратата .

89' - Пенев центрира след многоходова атака, но Скорчев лови .

89' - Удар на Милисавлевич от дистанция, но неточно.

90' - Три минути добавено време на мача .

90+1' - Камбуров стреля от пряк свободен удар, топката рикошира в стената и излиза в ъглов. Разбъркване и нов корнер. Ново разбъркване, но защитата се справя .

90+2' - Камбуров е намерен с дълъг пас в наказателното поле, но е блокиран от Зафиров и Макенджиев лови .

90+3' - Край на мача Берое победи "Локомотив" в Пловдив с 1:2 след попадения на Джоман и Мапуку за зелените и Камбуров за домакините.

Локо Пд 1:2 Берое