20.04.2018, 20:00 часа; ст. "Берое", Стара Загора;
Главен съдия: Станислав Ставров (Велико Търново)
Асистент-съдии: Георги Дойнов (Велико Търново), Даниел Ников (Габрово)
Допълнителни асистент-съдии: Георги Димитров (София), Неделчо Гаджалов (Пловдив)
Четвърти съдия: Димитър Стоилов (Кюстендил)
Дежурен делегат: Костадин Костадинов (Пловдив)
Съдийски наблюдател: Димитър Костов (Бургас)

1' - Начало на срещата "Берое" започват първи с топката. "Берое" започва с промяна в състава преди старта, след като Камбуров получи разтежение по време на загрявката и бе сменен от Цонев.

1' - Добра атака за Берое, при която Бригидо бе съборен на границата на пеналта, но реферът не отсъди пряк свободен удар. Топката достигна до Педро, който шутира от дъгата, но ударът премина над вратата.

5' - Късо разиграване след корнер за зелените. Бригидо стреля от ъгъла на пеналта, но не успя да затрудни Черниаускас.

9' - Адамович напредна през центъра и стреля от дистанция, но неточно.

10' - Нова отлична атака за домакините. Цонев намери Бригидо в лявата зона, а португалецът центрира в пеналта, където Адамович засече с глава, но не намери целта.

14' - Първа опасност за гостите. Александър Георгиев центрира от левия фланг в пеналта, а Манолев стреля от воле. Топката обаче мина на метър от гредата в аут.

16' - Бригидо намери Педро, който стреля от дъгата, но не затрудни Черниаускас.

20' - Страхотен пробив на Педро по крилото. Португалецът навлезе в пеналта, премина през защитник, но вратарят на гостите успя да го изпревари.

21' - Жълт картон Райнов е предупреден официално.

23' - Алберг открадна топката и намери Каранга в пеналта. Нападателят шутира покрай Аргилашки, но Бандаловски успя да изчисти.

28' - Жълт картон Антов е предупреден официално.

34' - Педро овладя в пеналта, финтира Барт и стреля по диагонала, но не намери целта.

36' - Педро намери Цонев в наказателното поле, той се опита да подаде към Бригидо, но в последния момент играч на "червените" изчисти. .

39' - Педро центрира за Цонев в пеналта, а той овладя и свали за Райнов. Капитанът обаче бе в положение на засада.

45' - Край на полувремето Двата тима се оттеглят на почивка при нулево реми.

46' -Начало на срещата Двата тима подновяват играта. Без промени в двата състава.

46' - Педро овладя в пеналта и успя да отправи удар, но бранител успя да изчисти.

51' - Антов шутира от дистанция, но топката рикошира и излезе в корнер.

55' - Гостите излязоха напред в резултата. След корнер топката достигна до Георгиев, който стреля от ъгъла на пеналта, Аргилашки изби, но кълбото попадна в Манолев, който се разписа с удар от наказателното поле.

60' - Жълт картон Алберг получава картон.

61' - Манолев стреля от пеналта, но твърде неточно.

63' - Дузпа за БероеЦонев бе задържан в пеналта и реферът отсъди дузпа.

63' - ГООООООЛ ЗА БЕРОЕЕЕЕЕЕ Педро Еуженио е точен от бялата точка и "Берое" изравнява - 1:1.

66' - Педро се опита да прехвърли вратаря от границата на пеналта, но Черниаускас се справи и улови.

68' - Смяна за гостите Бодуров заменя Барт.

68' - Смяна и за Берое Негрут заменя Адамович.

71' - Смяна за червените Каранга е заменен от Рафаел.

77' - Смяна за гостите Манолев е сменен от Джеси.

84' - Леони овладя дълъг пас и стреля от границите на пеналта, но бе неточен.

85' - Жълт картон Педро получава картон.

86' - Смяна за Берое Виданов заменя Бригидо.

87' - Жълт картон Лое получава картон.

90' - Ахмед заменя Педро, а продължението ще бъде три минути.

90+3' - Край на мача Берое и ЦСКА-София не успяха да се победят и двубоят завърши 1:1.

Берое 1:1 ЦСКА-София