Берое
(Стара Загора)

Приятелски мач,
03.02.2016, 15:00 часа; ст. "Къркларели", Къркларели;

1' - начало на мача. "Берое" с началния удар.

6' - Емин Ахмед центрира в наказателното поле, където обаче беройци не успяват да овладеят и да отправят удар.

13' - Том центрира в наказателното поле, където Костов поема, но защитник успява да му отнеме.

14' - Владимир Зафиров стреля от дистанция, но след рикошет в гърба на бранител топката се отклонява от целта.

14' - ГООООООЛ ЗА БЕРОЕ!! Емин Ахмед намери Бенджамин Морел, който размени подавания с Кирил Личев. Младокът изведе Морел в наказателното поле, а фрнцузинът навлезе и пусна на непокрития в малкия пеналт Костов, който се разписа за 0:1.

Вижте голът за 0:1:

17' - Играч на домакините свали с глава към свой съотборник, който засече, но бе неточен.

до 25' - "Берое" изцяло владее топката през това първо полувреме, с епизодични прояви на домакините.

28' - Георги Андонов стреля от пряк свободен удар на няколко метра пред наказателното поле. Топката обаче рикошира в гърба на бранител и е отбита.

29' - удар от далечна дистанция на Хакан Гювенчер от домакините, но твърде неточен и топката излиза в аут.

32' - Бенджамин Морел извежда Кирил Личев, който предоставя на Костов, който финтира бранител и пробва да прехвърли вратаря, но той с върха на пръстите си успява да избие.

34' - Кирил Личев центрира към Станислав Костов, който засича от границата на наказателното поле, но топката минава над вратата.

37' - две центрирания в наказателното поле на "Берое" завършват с удар на Мехмет Ал, но отлично се намеси Михаил Михайлов, който спаси.

38' - Емин Ахмед извежда добре Морел, който подава за Костов, той центрира към Стивън Петков, който продължава за Андонов, нападателят обаче е покрит добре и не успява да стреля, а пасът му в ляво е пресечен.

38' - след центриране от ляво Енгин Гюнгюр получава, успява да финтира Георги Динков и да стреля, но праща топката над вратата.

45'+2' - край на първото полувреме. "Къркларелиспор" - "Берое" 0:1 (0:1 Станислав Костов 14').

46' - начало на второто полувреме. Исмаил Иса е заменил контузилия се в края на първата част Стивън Петков.

52' - дълго подаване за Станислав Костов в наказателното поле, но бранител го изпреварва и чисти в корнер. След изпълнението на Кирил Личев Владимир Зафиров засече с крак, но топката мина високо над вратата.

56 - отлично центриране на Георги Андонов. От границата на пеналта Божилов засича, но топката минава над вратата.

58' - двойна смяна в отбора на "Берое". Елиаш и Джоман заменят Морел и Божилов.

60' - Елиаш извежда Исмаил Иса в наказателното поле. Вратарят на домакините излиза напред и успява да блокира центрирането на нападателя на "Берое".

61' - смяна в отбора на "Берое". Георги Сърмов заменя Георги Андонов.

63' - смяна в отбора на "Берое". Неманя Милисавлевич и Атанас Зехиров заменят Кирил Личев и Емин Ахмед.

68' - нови смени. Иво Иванов и Веселин Пенев заменят Том и Георги Динков.

69' - отлично спасяване на Михаил Михайлов след удар на Енис Челиксъ.

74' - смяна в отбора на "Берое". Спас Делев заменя Станислав Костов.

75' - Емин Ялън стреля от малък ъгъл, но перфектно реагира Михаил Михаклов, който спасява.

до 85' - играта през второто полувреме загуби своята острота и липсват чистите голови положения.

88' - Венцислав Василев получи контузия и напуска терена. "Берое" ще доиграе мача с 10 души.

90'+2' - край на мача. "Берое" победи с 1:0.

Къркларелиспор 0:1 Берое