17.03.2017, 17:30 часа; ст. "Градски", Ловеч;
Асистент-съдии: Георги Калудов (Пловдив), Йордан Петров (Пловдив)
Допълнителни асистент-съдии: Вихрен Манев (София), Вангел Вангелов (София)
Четвърти съдия: Пламен Хинков (Ловеч)
Дежурен делегат: Иво Марков (Видин)
Съдийски наблюдател: Антон Генов (София)

1' - Начало на срещата "Берое" започват първи с топката.

3' - Като намери Цонев пред наказателното поле, който стреля към вратата, но бе неточен.

10' - Райнов изведе Мапуку зад отбраната, но нападателят не успя да излезе на чиста позиция. Мапуку опита да прехвърли Брокс, но неуспешно.

14' - Цонев центрира остро от пряк свободен удар, но никой от играчите не успя да засече топката и тя излезе в аут.

22' - "Монтана" стигна до корнер, а след изпълнението му се получи сериозно разбъркване в пеналта на гостите. Сергей Георгиев в крайна сметка се опита да центрира, но топката излезе в аут.

23' - Жълт картон Даниел Гаджев получава картон за груб фаул срещу Тенев.

26' - Карачанаков изпълни добър пряк свободен удар от малък ъгъл, но Брокс успя да избие в корнер. Нищо опасно след изпълнението на ъгловия удар.

31' -Смяна за домакините Бамба е заменен от Марко Яколич.

33' - Андреас васев напредна по десния фланг и центрира опасно, но Райнов успя да избие.

33' - Топката бе центрирана в пеналта на "Берое", където след рикошет Генов пробва удар от въздуха, но Перниш не бе затруднен и улови.

40' - Цонев намери Мапуку пред наказателното поле. Нападателят овладя, но стреля прекалено леко и неточно към вратата на Брокс

44' - Добра атака и пробив на Мапуку, но в крайна сметка се стигна до центриране в пеналта, където Цонев не успя да играе с топката.

45+1' - Петър Атанасов центрира в пеналта от пряк свободен удар., но Иванов успя да избие.

45+1' -Край на полувремето "Монтана" и "Берое" се оттеглят на почивка при резултат 0:0.

46' - Начало на второто полувреме Промени в двата състава. Божилов е заменен от Виле Салмикиви, а в състава на домакините Антон Иванов влезе на мястото на Даниел Гаджев.

48' - Домакиите успяха да откраднат топката пред пеналта на "Берое". Сергей Георгиев получи тпката на стрелкова позиция, но ударът му не намери рамките на вратата.

51' - Пенев изведе чудесно Салмикиви в пеналта. Финландецът центрира, а топката попадна у Цонев, който стреля от движение, но се отби в защитник и излезе в корнер. След неговото изпълнение Като стреля от дъгата на пеналта, но ударът му премина над вратата.

53' - ГОООООООООООЛ ЗА "БЕРОЕ" Райнов центрира в пеналта, където Цонев игра с глава, но Брокс успя да избие. Играчът в зелено обаче успя да достигне отново до топката и да я вкара в мрежата за 0:1.

56' - Жълт картон Мартин Райнов получава картон за нарушение.

57' - Атанасов центрира от фаул, а Генов засече топката с глава. Ударът обаче не намери очертанията на вратата.

60' - Сергей Георгиев проби по десния фланг и центрира в пеналта, където Атанасов засече с глава, но Перниш изби в корнер. След неговото изпълнение Васев нахлу в наказателното поле и пробва удар от малък ъгъл, но бе неточен.

65' - Смяна за "Берое" Карачанаков е заменен от Атанас Зехиров.

67' - Жълт картонИван Михов получава картон за нарушение срещу Цонев .

70' - Смяна за домакините Вилафане е заменен от Атанас Илиев.

71' - ГОООООООООЛЛЛ ЗА "БЕРОЕ Мноо добра атака за "Берое", при която Зехиров центрира отлично зад гърба на отбраната на домакините, а Цонев засече по отличен начин топката от въздуха и направи резултата 0:2.

74' - Зехиров центрира остро от пряк свободен удар, но топката излиза в корнер след рикошет. Нищо опасно след изпълнението.

75' - Атанасов получ топката в пеналта на "Берое" и стреля, но не намери вратата на Перниш.

79' - плътен изстрел на Мапуку от 13 метра, фронтално на целта, е париран от Брокс.

82' - Атанас Илиев проби през централната зона и стреля от дъгата на пеналта, но не успя да затрудни Перниш, който улови.

84' - Смяна за "Берое" Голмайсторът Цонев е заменен от Матеас Делич.

86' - ТРЕТИ ГООООООЛ ЗА "БЕРОЕ Пенев изведе отлично Делич в пеналта, а хърватинът предостави топката на Мапуку, който не сбърка от чиста позиция - 0:3.

89' - Топката достигна до Генов, който бе абсолютно сам в пеналта на "Берое", но ударът му бе прекалено лек Перниш улови без проблем.

90' - Две минути добавено време .

90+1' - Зехиров проби и стреля, но топката премина на сантиметри от гредата.

90+2' - Край на мача "Берое" победи "Монтана" с 0:3 след два гола на Цонев и един на Мапуку.

Монтана 0:3 Берое